top of page

Informacje

 

​o firmie...

 

 

       Firma "SZKIC" jest pracownią projektową z Lubartowa zajmującą się projektowaniem architektoniczno-budowlanym, konstrukcyjnym i adaptacją projektów gotowych. Wykonuje kompletna dokumentację  projektową obiektów o różnej skali i funkcji, począwszy od spraw formalno-prawnych związanych z lokalizacja inwestycji aż do uzyskania pozwolenia na budowę,  W procesie projektowania posługujemy się nowoczesnym licencjonowanym oprogramowaniem komputerowym. W naszej pracowni  posługujemy sie techniką komputerową.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertąZapraszamy

Adaptacje
Rozbudowy, nadbudowy
i przebudowy

Adaptacja projektu typowego:

Adaptacja Projektu Typowego jest konieczna do uzyskania pozwolenia na budowę. Projekt Typowy należy dostosować do wymagań Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy, oraz warunków dla konkretnej lokalizacji działki.

 

Jeżeli projekt gotowy spełnia Twoje oczekiwania, jego adaptacja będzie najtańszym i najszybszym sposobem na uzyskanie pozwolenia na budowę. Pamiętaj, że im mniej zmian wprowadzisz, tym usługa adaptacji będzie tańsza - staraj się więc znaleźć taki dom, w którym nie będziesz zmieniał konstrukcji dachu, wymiarów budynku, przenosił ścian konstrukcyjnych. Są to przykładowe zmiany konstrukcyjne, za które musisz dopłacić. Zmiany nieistotne (np. przenoszenie ścianek działowych, zmiana wymiarów otworów okiennych etc.) są gratisowe i obejmuje je nasza cena usługi adaptacji.

wiecej-->  

Projekt rozbudowy, nadbudowy oraz przebudowy budynku: Do przeprowadzenia przebudowy domu, wyburzenia jego części,nadbudowy czy zmiany układu pomieszcze, oprócz wykonania projektu budowlanego, konieczne jest wykonanie inwentaryzacji budowlanej - czyli sporządzenie planów budynku na podstawie przeprowadzonych pomiarów. Każdy inwestor musi okazać aktualna dokumentację budynku wcelu zilustrowania stanu istniejącego nieruchomości oraz określenia planowanych zmian.

wiecej-->

Projekt
Indywidualny

Zamawiając projekt indywidualny macie Państwo możliwość dopasowania go do własnych potrzeb. Korzystając z naszego doświadczenia i porad swój wymarzony dom budujecie Państwo od samego początku.

 

W oparciu o Państwa oczekiwania tworzymy koncepcję, a później projekt domu, spełniając Państwa oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, usytułowania jak również wyglądu zewnętrznego. Dbając przy tym o jego funkcjonalność jak również późniejsze koszty eksploatacyjne.

 

W przypadku projektu indywidualnego nie jesteśmy poddani ograniczeniom i niebezpieczeństwom jak przy zakupie projektu gotowego. 

wiecej-->

bottom of page